İstanbul Gelin Arabaları

Kiralayabileceğiniz en güzel gelin arabaları nı sizler için listeledik. Gelin arabası firmalarının profillerindeki fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Çiftlerin yaptığı yorumları okuyabilir, firma ile iletişime geçebilirsiniz.

10 Adet Firma Listeleniyor

İlan Başlığı

Yıl

Fiyat

İlçe

4.7/5

Chevrolet bel air 1957 Model klasik araba sevenler ve düğününde özel anlar yaşamak isteyen çiftler iletişime geçin şoförlü aracımız kapınıza kadar gelsin. 

1957

900 TL

Ataşehir

4.7/5

BMW Q7 geniş ve konforlu bir araç ile düğün gününüze farklılık katmak için iletişime geçin. Araçlar şoförlü olarak kapınıza kadar gelmektedir.

2015

700 TL

Bahçelievler

5/5

Hayalinizdeki Düğün için gelin arabası seçimi yapmadan önce profilimize bekleriz. Her renk vosvos arabalar ile düğün arabası hizmetleri ve fotoğraf çekimi hizmetleri mevcuttur.

1974

600 TL

Ataşehir

4.7/5

Hayalinizdeki Düğün için gelin arabası seçimi yapmadan önce profilimize bekleriz. Her renk vosvos arabalar ile düğün arabası hizmetleri ve fotoğraf çekimi hizmetleri mevcuttur.

2016

900 TL

Ataşehir

Düğününüz için aradığınız gelin arabası modellerini bu sayfada bulacaksınız. Klasik gelin arabası modelleri ve lüks gelin arabası gibi bir çok model aracımızı görmek ve kiralamak için iletişime geçin.

Fiyat: 400-600 TL    Şoförlü Araç Kiralama: var

Lüks gelin arabaları hizmeti sunan firmamız konfor odaklı çiftleri beklemektedir. Audi, BMW, Range Rover, Mercedes gelin arabaları ve gelin arabası süsleme hizmetimiz mevcuttur.

Fiyat: 750 TL    Şoförlü Araç Kiralama: var

25 Klasik gelin arabası koleksiyonumuz ile size hizmet vermeye hazırız. Mehmet Arsay Otomobil müzesi koleksiyonlarını düğün arabanız olması istemez misiniz? Yapmanız gereken sadece iletişime geçmek.

Fiyat: 1000 TL    Şoförlü Araç Kiralama: var

Klasik Gelin Arabaları

 Gelin arabaları arasında en dikkat çekici olan arabalar hiç şüphesiz klasik gelin arabaları olmuştur. Çiftlerinde sıklıkla tercih etmeleri de bunu göstermektedir. Kiralayacağınız gelin arabalarından hiç biri için kaza ve benzeri hasarlardan sorumlu değilsiniz. Tüm sorumluluk kiralama şirketleri ve araç sahiplerine aittir. Klasik gelin arabası kiralayacak çiftler için sadece önceden arabayı görmelerini ihtiyacı karşılayacak boyutlarda mı değil mi karar verildikten sonra seçim yapılması olacaktır.

Yazı Devamı