İstanbul Düğün Salonları

En iyi İstanbul Düğün Salonları nı bu sayfada bulacaksınız. Bütçenize göre bütün İstanbul firmaları nı listeledik. hayalinizdeki düğün, davet kına organizasyonu sizi bekliyor. Firmaların profillerini inceleyin galeride ki resimleri inceleyin rezervasyonunuzu yapın.

10 Düğün Salonu Listeleniyor

Revan Garden Davet ile mutluluğunuza adım adım. Sorunsuz ve rüya gibi bir düğün planlamak istiyorsanız adresimize bekleriz. Açık ve kapalı alanları size premium bir düğün sunan revan garden’a bekleriz.          Başlangıç Fiyatı: 15.000 TL        Kapasite:550-750

Açılışlar, Doğum günü, Nişan, Baby shower, Kına, Parti, Bayi toplantısı, Kurumsal etkinlikler, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Mezuniyet törenleri        

Başlangıç Fiyatı: 10.000 TL                       Kapasite:500-750

Besa Albatros Mekan fotoğraflarını görmek ve rezervasyon için besa albatros  profilini ziyaret edebilir telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.      

Başlangıç Fiyatı: 12.000 TL                         Kapasite:500-750 kişi

İstanbul Tink Düğün Salonları Davet ve resepsiyon, Açılışlar, Kına, Bayi toplantısı, Nişan, Parti, Sünnet düğünü, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Baby shower,

Başlangıç Fiyatı: 9.000 TL                     Kapasite:600-750

Beyzagül Düğün Davet Balo ve Toplantı Salonu; 27 yıllık tecrübemize güvenin. Aradığınız bütün özelikleri salonumuzda bulabileceksiniz. Hayalinizdeki organizasyon için iletişime geçin

Başlangıç Fiyatı: 7.500 TL                       Kapasite:800-1000 

Düğün, sünnet, doğum günü, özel toplantılarda yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan Elisa Davet, lüks bir mekanıyla siz değerli misafirlerimize en iyi hizmeti sunmaktadır.

Başlangıç Fiyatı: 14.000 TL                          Kapasite:500-750

Harika bir düğün davet ya da parti organizasyonu için Randevu alın.

Başlangıç Fiyatı: 20.000 TL                        Kapasite:500-750 

1000 kişilik banket düzeni, 1100 kişilik resepsiyon ve 1300 kişilik tiyatro düzeni kapasitesi ile iddialı organizasyonlarınızı ferah ve modern bir ortamda gerçekleştirmenizi sağlıyor. 

Başlangıç Fiyatı: 9.500 TL                        Kapasite:1300-1400 

Hayalini kurduğunuz en güzel, en değerli vakitlerinizi sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz size özel konsept süslemeleri ile lüks, estetik, şık salonlarımızı hizmetinize sunuyoruz.  

Başlangıç Fiyatı: 17.000 TL                         Kapasite:650-750 

1990 yılından beri uzman kadromuzla 500-1000 Kişilik 2 ayrı salon ile siz değerli çiftlerimize hizmet vermek için bekliyoruz. Salonumuzu görmeden Karar vermeyin.  

Başlangıç Fiyatı: 8.000 TL                          Kapasite:500-1000 

İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Eğlencenin dibine vurulan anlarınız için iyi bir düğün salonu seçmek düğün planlamanın en önemli konularındandır. Düğün yerleri akrabanın konukların görüşmediğiniz ya da görüştüğünüz bütün sevenlerinizin bir araya geldiği yerlerdir ve konforlu olmaları gerekir. Konuklarımızın rahatı için istanbul düğün salonları arasında düğün salonu seçimi yaparken havalandırmasının iyi olduğundan emin olmalısınız. Konfor ne kadar iyi olursa siz ve davetliler o kadar iyi vakit geçireceklerdir. Eğer kır düğünü ise yani açık hava bir düğün ise sıcağı hesap edip gölge için iyi organizasyon yapılmalı. Kır düğünü fiyatları için buraya tıklayabilirsiniz.

İstanbul düğün salonları araması için google girdiyseniz bizim sayfamız ile mutlaka karşılaşmışsınızdır. Sizler için düğün salonları anadolu yakası ya da düğün salonları avrupa yakası olarak iki farklı sıralama yaptık. her bütçe için sayfalama mevcut. Sadece düğünasistan.com dan bütün düğün salonlarına ulaşabilirisniz. Firmaların profillerini inceleyebilirsiniz. Yorumlarını okuyabilirsiniz. Firma profilindeki resimleri detaylı bir şekilde inceleme yapabilir düğün salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Düğün Yapmak sabır ve esneklik gerektirir. Gelecekteki eşiniz için güzel ve unutulmaz bir gün yaşatabilmek için stresli bir araştırma içine girmiş olabilirsin. Senin bu stresini almak için düğünasistan ekibi yanında. düğünasistan wedding planner ekibimize nasıl bir düğün yapmak istediğini yaz. Sana uygun düğün salonları düğün fotoğrafçısı ve düğünün için gereken bütün organizasyonunu bütçenize uygun bir şekilde planlayarak sizi bu büyük yükten kurtarabiliriz. Wedding planner ekimiz mesaj göndermek için tıklayın.

Düğün planlamanın ilk ayaklarından biri düğün salonu rezervasyonu yapmaktır. Bunun için erken rezervasyonu önerebiliriz. 6 ay yada 1 yıl önceden rezervasyon yaparsanız hem daha uygun fiyatlı olabilir hem de istediğiniz tarih için gün almış olursunuz.

Açık ve Kapalı mekanları olan İstanbul düğün salonları nı araştırıyorsanız kısacası kır düğünü mekanları İstanbul için bir yer bakıyorsanız. Sizin için bir liste hazırladık. İstanbul Kır düğünü mekanları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yemekli düğün mekanları ya da yemeksiz düğün mekanları için arama yapmanıza gerek yok bütün mekanları bu seçenekleri size sunacaklardır.  

Bütçeniz için daha uygun fiyatlı yerler bakıyorsanız sizler için bir liste hazırladık. İstnabulda uygun fiyatlı düğün mekanları nı listeledik. Dar bir bütçeniz varsa mutlaka inceleyin derim ben.  İstanbul’un bütün ilçelerini tek tek listeledik. Avcılar düğün salonları, Beylikdüzü düğün salonları tuzla düğün salonları kısacası İstanbul’un  Bütün içlerini listeledik.  Sayfaların linklerine dugunasistan.com ana sayfasından ulaşabilirsiniz.  Bugün düğün yapalım diyen her çift için her özelliğe bütçeye göre firmaları listeledik.

Türkiye’nin en iyi düğün mekanları düğün firmaları düğünasistanda.

Avrupa Yakası Düğün Mekanları Fiyatları

En çok düğün mekanı İstanbul’un Avrupa yakasında bulunmaktadır. Hatta Türkiye’de en çok düğün mekanı İstanbul’un Avrupa yakasında bulunur. Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız düğün salonu  bulmakta pek zorlanmayacaksınız demektir. İstanbul Avrupa yakası Düğün mekanları rezervasyon yapamyıo düşünüyorsanız yine 6 ay önceden rezervasyon yapın düğün salonu çok olabilir ama 16 milyon İstanbullu var ve salon sayısı yine nüfusa göre az kalıyor. 

İstanbul düğün salonları sıralaması yaparsak iyi bir bütçeye sahipseniz  Beşiktaş, Sultanahmet müthiş mekanlar mevcut. Sarıyer’de deniz manzaralı kır düğünü yapabilirsiniz. Avcılarda hem deniz hem göl manzarası eşliğinde kır düğünü kapalı alanda yani Avcılar düğün salonları seçimi yaparak bir düğün salonu tercih edebilirsiniz. kısacası Deniz manzarası istiyorsanız Sarıyer Beşiktaş, Merkezi yerler otellerde düğün yapmak istiyorsanız fatih, Sultanahmet, gibi merkezi yerleri de tercih edebilirsiniz. Ayrıca Sarıyer ve Beşiktaş’ta Tekne düğünü seçenek olarak düşünebilirsiniz. Davetlilere boğaz turu da yapan İstanbul düğün salonları ve  düğün mekanları mevcut.

Anadolu Yakası Düğün Mekanları Fiyatları

İstanbul’un Anadolu yakası da Avrupa yakası gibi çok çeşitli ve güzel imkanlar sunuyor. Yine Boğaz manzaralı, deniz manzaralı, Orman manzaralı, Göl manzaralı, Kır düğünü kapalı mekan düğün salonları her ne arıyorsanız mevcut. Üsküdar Kadıköy de Boğaz manzaralı İstanbul düğün salonları ya da İstanbul düğün mekanları bulabilirsiniz. Yine Açık alan mekanları mevcut yada kır düğünü istiyorsanız Kadıköy ve Üsküdar Beykoz , kartal, Pendik neredeyse bütün ilçelerinde kır düğünü mekanları mevcut. 

İstanbulda uygun fiyatı düğün mekanları için İstanbul Anadolu yakası düğün mekanları nın yaptığı kampanyaları takip etmeniz gerekiyor. Bazen çok güzel kampanyalar olabiliyor web sitemizi ziyaret ederek kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. eğer Anadolu yakasında ikamet ediyorsanız İstanbul düğün salonları Anadolu yakası mekanları hem Avrupa yakasına göre bütçenize daha uygun olacak, hem de ulaşım Anadolu yakasına göre daha iyi durumda. Gerçi İstanbul’un ulaşım sorunu Avrupa yakasında da Anadolu yakasında da saç baş yolduruyor ama Anadolu yakasında Kadıköy’den Pendik’e kadar bir sahil yolu var çok rahat ulaşım eğer kartal, Pendik  Kadıköy istikametinde bir düğün salonunda düğün yapacaksanız bu yol harika bir güzergâh olacak.

Ucuz Kır Düğünü Mekanları İstanbul

İstanbul Uygun Fiyatlı Kır Düğünü mekanları na bakıyorsanız. Bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim. En iyi 10 ucuz kır düğünü firmaları için tıkayın.

  • Kır düğünü istiyorsanız İstanbul için en iyi yer “Boğazın İncisi” olacaktır. Mekan fiyatı oldukça uygun yemekli fiyatı 30-50 TL mekan fiyatı ise 10.000 TL nin altında ayrıca 1000 kişilik kapasitesi mevcut. Sarıyer de seyir zevki oldukça yüksek bir yer. Eğer İstanbul düğün salonları araştırmasından vazgeçip kır düğünü olsun diyorsanız, size Boğazın incisini tavsiye edebiliriz. Boğazın incisi profilini incelemek için tıklayın.
  • Olimpik Düğün Tesisleri listemizin 2. sırasında; yemekli fiyatı 30-50 TL fiyatı 10.000 TL nin altında bir mekan kapasitesi yemekli düğün tercihinizse 400 kişilik. Yemeksiz kokteyl tarzı düğün ise 2000 kişiliktir. Mekanı yerinde görmenizi tavsiye ederiz. Mekan Bahçelievler’de bulunuyor.
  • listemizin 3. sırasında Park 333 Wedding Garden bulunuyor. Avcılar’da müthiş bir köşk ve deniz manzarası eşliğinde uygun fiyatlı bir kır düğünü istiyorsanız bu mekanı görmenizde yarar var derim ben. Mekan yemekli fiyatı 50-80 TL arasında değişiklik gösteriyor. Hafta sonu ve hafta içi yemek fiyatları ve çeşitlerine göre fiyatlar 100 TL ile 50 TL arasında diyebiliriz.

Tüm liste için buraya tıklayabilirsiniz. Uygun fiyatlı kır düğünü mekanları

2019 Fiyatlar

İstanbul Düğün salonları fiyatları 2019 da enflasyon nedeni ile biraz arttı diyebiliriz. ama firmaların yaptığı kampanyalar ile yine uygun fiyata bütçenize göre salonlar bulabilirsiniz. Tüm salon fiyatlarını sizler için listeledik. Düğün salonlarından yapacağınız erken rezervasyonlar ve salonların yaptığı kampanyalar ile uygun fiyatlı mekanlar bulabilmeniz muhtemeldir. Düğünasistan.com da Firma profillerini incelediyseniz hafta içi salon fiyatları hafta sonu salon fiyatları nı listelediğimizi göreceksiniz. Tüm fiyatlar güncel olup mekan sahiplerinin yaptığı fiyat değişikliği düğünasistanda anında güncellemektedir.

Kapalı Düğün Mekanları

İstanbul’da en çok bulunan mekanlar Kapalı düğün mekanlarıdır. Kır düğünü firmalarının bile kapalı bölümleri mevcuttur. Dolayısıyla Kapalı düğün mekanları diye özel bir arama yapmanız gerekmez. Düğün konseptiniz ne ise organizasyon planlaması ona göre yapılabilir. Açık hava yaz düğünü konsepti hoşunuza gitmediyse Kapalı düğün mekanları bulmakta hiç zorlanmayacaksınız. İstanbul’un her ilçesinde yeterli sayıda düğün salonu bulacaksınız. Önemli olan asıl mesele şu i; Hayalinizi hangi mekan gerçekleştirebilecek.  Bu durumda Bazı basit taktiklere ihtiyacınız olabilir. İşte İstanbul düğün salonları seçimi yaparken nelere dikkat etmeliyim?

 Uygun Bütçe İle İstanbulda Düğün Salonu Bulmak ve Bütçe Planlama

Bir düğün eğlenceli ve neşeli bir durumdur ve planlama süreci heyecan ve beklentiyle doludur. Sizler için bir kaç adımda düğün salonu seçerken nelere dikkat etmeniz gerekenleri anlatacağız ve sizde seçim yaparken daha net olacaksınız.

1- Ne kadar harcayabileceğinizi bulmak için eşiniz olacak kişi ile birlikte çalışın.
Bütçe belirlemeye başlamadan önce, siz ve eşinizin oturup gelirinize, birikimlerinize (varsa) ve giderlerinize bakmanız gerekir.  Her ikinizin ayda ne kadar para kazandığınızı yazarak başlayın, daha sonra ne kadar geride kalacağınızı bulmak için birleşik aylık giderlerinizi çıkarın. 

Tabi geleneklere bağlı biri iseniz damat tarafı ne harcama yapacak gelin tarafı ne kadar harcama yapacak ayrı ayrı yazabilirsiniz.  Ne zaman düğün yapmayı planlıyorsunuz ve düğün yapacağınız zamana kadar ne kadar tasarruf yapabileceğinizi hesaplamaya çalışın. Ardından düğünde ne kadar para harcamak istediğinize karar verin. (İstanbul Düğün salonu ödemesi, Gelinlik, Damatlık, Kuaför Altınlar, Balayı, Araç kiralama aklınıza gelebilecek her kalemi tek tek yazın.

2-Aileniz ne kadar katkıda bulunacak öğrenin.
Ailenizden para istemek sizin için zor olabilir. Ama şunu unutmamak gerekir geleneklerimizde düğünü aile yapar. Yani Aileniz mutlaka size yardımcı olacak sizi evlendirmek için bütçenize katkıda bulunacaktır. belki de düğün salonu masrafını ailenize yıkabilirsiniz. Bu sizi baya rahatlatacaktır. 

Düğünaasistan.com da İstanbul düğün salonları firmalarını inceleyek kampayalardan haberdar olabilir ve Aileniz ile paylaşabilirsiniz. (Düğün mekanı fotoğrafları ve mekan ile ilgili bir çok özellik firma profil sayfalarında mevcuttur.) 

Hatta sizi seven bütün akrabalarınız ufak da olsa bir destek sağlayabilir. Çükü gençleri evlendirmek dinimizce çok sevap olup aile fertlerinin üzerine düşen ciddi bir sosyal sorumluluktur.

3-Kaç kişiyi davet etmek istediğinizi belirleyin.
Eşiniz ile oturup bir davetli listesi hazırlayın. Bu sizin listedekiler dışında kimsenin gelmeyeceği anlamına gelmez. Sadece Bildiğiniz üzere düğün salonu bütçeniz davetli sayısı ile doğrudan orantılı. eğer yemekli bir düğün olacaksa kişi başı yemek olarak fiyatlandığı için kaç kişi yemek verilecekse o kadar bütçe ayırmanız gerekecektir. 

4-Eşinizle Harcama öncelikleri belirleyin.
Eşiniz ile düğünün hangi yönleri en önemli olacaksa ona göre bir sıralama yapın. Her biriniz bir zorunluluk listesi hazırlayın. Ayrıca Gereksiz masrafları çıkarın ki bütçeniz sarsılmasın. bir toplam bütçe ayarlayın. Ve bütün harcamalarınız bu bütçe doğrultusunda olsun. Bütçenizi aşacak gereksiz masraflardan kaçınmanız geleceğe atacağınız bu yeni adımlarda size oldukça iyi bir destek ve hayat tecrübesi kazandıracaktır. Öncelikli zorunlu harcamalar şunlar olabilir; Düğün mekanı kirası, Fotoğrafçı, gelinlik Kiralama yada satın alma, gibi listenin başına ekleyebilirsiniz.

Deniz Manzaralı Düğün Mekanları İstanbul

Deniz Manzaralı düğün mekanları avrupa ve anadolu yakasında birbirinden konforlu lüks mekanlar bulabilirsiniz.